6 Mart 2014 Perşembe

Survivor 3.Bölüm izle 8 Mart 2014

Survivor 08.03.2014 izle (3.Bölüm)

Survivor yeni bölümüyle karşınızda. Son bölüm olarak bilinen survivor Star Tv ekranlarında sizlerle buluşuyor. 2014 Sörvayvır son bölüm 3.bölümünü sitemizden izleyebilirsiniz. Bu hafta kıran kırana yarışma olacak.

Survivor 2014 3.Bölüm 08.03.2014 Cumartesi Saat 20.00 da Star Tv ekranlarına gelecek. 8 Mart 2014 Survivor müziklerini burada paylaşacağız.

Survivor yeni bölüm 8 mart 2014 izle, 8 Mart 2014 sörvayvır izle..
Gönüller Karıştı!  
Acun Ilıcalı’nın bugüne kadar yapılanlar arasında en sert Survivor olarak nitelediği yarışma üçüncü bölümü ile ekranda. Daha ilk günlerinde büyük çekişmeye sahne olan Survivor’da değişen kurallarıyla heyecan dozu daha da arttı.
Turabi Meydan Okuyor!
Televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor,  Dominik Cumhuriyeti’nde devam ediyor. 
Daha ilk hafta bir üyelerini Ünlüler takımına gönderen, ödül oyunlarında zorlanan Gönüllüler’de tartışmalar çok erken başladı. Bu hafta Turabi ile Berna arasında gerilim yükseliyor. Turabi, “Adadayız, aç kalacağız. Açlıktan kafayı yemek üzereyim!” derken, bir tartışma sonrası “Yemeği vermiyorum. Gücü yeten varsa alsın yemeği!” diyerek meydan okuyor. Berna ise oldukça sıkıntılı bir dönem yaşıyor... Yiğit, Turabi’nin liderlik hırsından oldukça rahatsız. Turabi kime meydan okuyor? Berna neden ağladı? Diğer yarışmacılar bütün bu olanlara ne diyor? Bu arada Berna’yı ne ısırdı?
Ünlüler takımında ise ilk yarışmaları kazanmanın verdiği bir huzur ve mutluluk havası hakim. Ancak ödül oyununda yaşananacaklar yeni tartışmaları da beraberinde getirecek. Tolga Karel, “Bana karşı taarruz olursa beş katını benden görür” diye kime mesaj gönderiyor dersiniz?
Ödül Oyununda Büyük Çekişme
Kıran kırana geçecek ödül oyununda ise yine takımlar bir sakatlıkla daha karşı karşıya kalacak. Nefes alamayan kim? Doktor hangi yarışmacıya oynamasın dedi?
Heyecanlı bir bölümle Cumartesi saat 20:00’de Star’da...


0 yorum :

Yorum Gönder

survivor 1.bölüm izle 2 mart 2014